A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Оголошення Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області про проведення 31.03.2023 року о 10.00 годині конкурсу з вибору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунал

Дата: 07.03.2023 09:40
Кількість переглядів: 130

Фото без опису

Оголошення Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області про проведення 31.03.2023 року о 10.00 годині конкурсу з вибору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності Орининської сільської ради, на якій розташовано об’єкт  нерухомого майна     

Відомості про об’єкт оцінки:

Замовник: Орининська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ: 04407052, місцезнаходження: Україна, 32331, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Оринин, вул. Т. Шевченка, 72.

Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка комунальної власності Орининської сільської ради, кадастровий номер 6822485700:01:003:0048, площею 0,0400 га, що розташована за адресою: 32331, вул. Юрія Липи, 9, с. Оринин, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, цільове призначення ділянки – 03.07. Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка перебуває у оренді гр. Матвіцької Лариси Теодозіївної та підлягає продажу відповідно до рішення Орининської сільської ради № 26 від 23.12.2021 року.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ ОЦІНКИ

Мета проведення робіт: визначення ринкової вартості земельної ділянки.

Строк подання конкурсної документації: кінцевий термін подання документів становить за чотири робочі дні до дня проведення конкурсу, тобто до 27.03.2023 року (включно).

Місце проведення конкурсу: с. Оринин, вул. Тараса Шевченка, буд. 72, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, 32331.

Умови конкурсу: Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. До підтвердних документів та вимог до учасників конкурсу належать:

- заява претендента на участь у конкурсі з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна;

- витяг з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на дату подачі документів для участі в конкурсі (для претендента – фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента та витяг з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на дату подачі документів для участі в конкурсі (для претендента – юридичної особи);

-  згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

 - копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має мітити пропозицію про вартість робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Усі документи та копії документів посвідчується підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Відомості про місце знаходження комісії, контактні телефони : Україна, 32331, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Оринин, вул. Тараса Шевченка, буд. 72., тел. +380963161705.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора