І ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА !!!

Дата: 08.03.2023 10:29

07 березня 2023 року у м. Хмельницькому  відбувся обласний етап огляду-конкурсу читців – декламаторів поезії Т.Г. Шевченка «Живи, Кобзарю, в памяті людській!». Орининську ТГ представляла учениця 10 класу Чорнокозинецького ліцею Валентина Слободян.

Великим Кобзарем у далекому минулому, щемно, слізно, з душею донесений до слухачів конкурсанткою, змусив ще раз переконатись і збагнути, що ми, українці, сильна, могутня, незламна нація.  Бо тільки той, хто цінує, пам’ятає, береже своє минуле, заслуговує на світле, мирне, благословенне майбутнє.

Сьогодні ми щиро радіємо успіху Валентини Слободян, адже ця талановита юнка стала переможницею ( І місце) обласного  етапу огляду-конкурсу читців – декламаторів поезії Т.Г. Шевченка. Нових звершень тобі, дівчинко, творчих злетів, яскравих перемог обов’язково у мирній Україні!