Дата: 08.03.2023 15:34

ШАНОВНА ГРОМАДО!!!

Прибуття тіла загиблого Героя – Сергія ДУБОВОГО в громаду очікується 10 березня 2023 року орієнтовно з 10.00 - 11.00 год.

Траурний кортеж проїде Оринином зі сторони Кам’янця-Подільського в с.Ріпинці до місця проживання військового.

Запрошуємо жителів сіл Оринин та Ріпинці, та усіх бажаючих, вийти до дороги, «живим коридором» зустріти та вклонитися Захисникові, який віддав життя за Україну.

Одразу після зустрічі траурного кортежу відбудеться церемонія прощання та поминальна служба біля будинку загиблого.

Похоронна процесія пройде до громадського кладовища, де і поховають Героя.

Шановна громадо, закликаємо підтримати родину бійця у цей скорботний час своєю участю у церемонії.

Вічна слава нашому Герою!