Дата: 13.03.2023 10:02

Будучи неодноразово судимим, на досягнутому не зупинився обікравши своїх родичів та сусідів.

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним  кам’янчанина у крадіжках, вчинених  в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

Його засуджено до 5 років позбавлення волі.

У грудні 2022 року засуджений з корисливих мотивів прийняв рішення про крадіжку побутової техніки з будинку своїх батьків. Після чого, не зупиняючись на вчиненому вирішив проникнути до будинку свого сусіда, де також викрав побутові речі.

Всього засудженим викрадено побутової техніки на суму близько 8 тис.грн.

Це вже не перша судимість чоловіка. Лише на початку 2022 року засуджений відбув покарання у вигляді арешту за аналогічний злочин.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.