Сьогодні наша громада попрощалася з загиблим Героєм Сергієм ДУБОВИМ

Дата: 11.03.2023 17:09

Сьогодні наша громада попрощалася з загиблим Героєм Сергієм ДУБОВИМ.

Останню шану захиснику, який обороняючи Україну від російських окупантів пожертвував найцінніше – власне життя, прийшли віддати рідні, близькі, друзі, колеги, військовослужбовці, представники влади та мешканці громади, які разом з сім’єю Загиблого розділяють їхнє страшне горе.

На віки-вічні ім'я нашого Захисника буде вписане в історію Орининської громади та України як Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Сергія, любив і шанував.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій.

Вічна і світла пам’ять Герою!

Дякуємо кожному, хто взяв участь у похоронній процесії, адже останнє, що ми можемо зробити для полеглих воїнів - це належно вшанувати їхню пам‘ять.