Дата: 20.03.2023 13:35

Згідно з розпорядженням сільського голови з 27 березня по 27 квітня буде проводитись весняний місячник чистоти та благоустрою на території Орининської територіальної громади.

Просимо керівників підприємств, установ, організацій провести заходи благоустрою, санітарної очистки та озеленення власних, закріплених та прилеглих територій. Такі ж заходи необхідно провести в старостинських округах громади.

Мешканців територіальної громади закликаємо впорядкувати прилеглу до їхніх домоволодінь територію, прибрати побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та відходи. Забороняється самовільне скидання твердих побутових відходів, будівельного сміття, відходів виробництва, ґрунту, тощо у невизначених місцях.

Давайте разом зробимо нашу місцевість чистою та охайною!