A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

В Україні створили мобільний застосунок для пошуку зниклих дітей

Дата: 12.04.2023 14:51
Кількість переглядів: 103

Національною поліцією України приділяється особлива увага діяльності, спрямованої на захист прав та інтересів дітей, створення безпечного дитячого середовища та встановлення місцезнаходження дітей, зокрема й тих, які у результаті військових дій зникли безвісти чи з якими втрачений звʼязок.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до органів поліції надійшло 11 257 звернень щодо зникнення 11 442 дітей.

Наразі в активному розшуку перебуває 381 дитина. Крім того, за інформацією Національного інформаційного бюро 19 544 українських дітей депортовано (за даними з відкритих джерел, озвучених рф, - 744000 дітей, близько 5 мільйонів людей загалом) та/або незаконно переміщено.

За даними різних міжнародних організацій більше ніж 2 мільйона дітей переїхали в сусідні країни та близько 3 мільйонів дітей є внутрішньо переміщеними, що складає понад половину дитячого населення України.

У звʼязку із чим Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України спільно з компанією «Find My Parent» розроблено мобільний додаток

«Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, які безвісти зникли, а також воззʼєднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій.

Завантажити додаток можна в App Store i Google Play, а також дізнатись більше на сайті www.reunite-ukraine.com.

Інформаційні матеріали для розповсюдження та використання у роботі додаємо за посиланням https://fex.net/uk/s/nvmetb6.

Контактна особа - Семірякова Роксолана (моб. тел.: +38 (073) 500-11-55, email: [email protected]).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора