Засідання Школи вищої педагогічної майстерності

Дата: 27.04.2023 10:41

Задля згуртування педагогічної спільноти завдяки ефективній взаємодії спільного проєктування розвитку шкіл як місця комфортного і успішного навчання дітей, на базі Орининського ліцею було створено аудиторію із вчителів початкової школи, тренером якої стала Валентина Жив’єцка, яка й провела 26 квітня засідання Школи вищої педагогічної майстерності вчителів початкових класів. У роботі  засідання взяли участь вчителі початкових класів усіх закладів загальної середньої освіти Орининської територіальної громади.

Учасники зібрання активно долучились до обговорення найпродуктивніших новацій щодо вдосконалення освітнього процесу Нової української школи у закладах громади.

Змістовним та конструктивним був виступ начальника відділу освіти КТМС Олени Пронозюк про науково-методичний супровід у Новій українській школі. Питання особливості сучасного уроку в початковій школі у своєму виступі розкрила Людмила Марчак, заступник директора з НВР Орининського ліцею.

У розрізі презентаційного модулю освітнє середовище навчального закладу представив Валентин Ковальчук, директор Орининського ліцею.

Цікавою родзинкою засідання став майстер-клас «Шість капелюхів мислення», який продемонструвала вчитель-методист  початкових класів Орининського ліцею Валентина Живєцька. Звання вчитель-медодист Валентина Григорівна отримала за результатами останньої атестації.

Засідання завершилось ретрансляцією досвіду роботи вчителів-методистів початкових класів (2023) Хмельниччини.