A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Державні аудитори Хмельниччини задокументували втрати, завдані Комунальному підприємству комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради

Дата: 03.05.2023 14:17
Кількість переглядів: 38

Державні аудитори Хмельниччини задокументували втрати, завдані Комунальному підприємству комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області у І кварталі 2023 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради (КП ККП) за період 01.01.2019 по 31.12.2022 року.

Ревізією встановлені порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 0,8 млн грн.

До недоотримання КП ККП коштів на суму 13,9 тис. грн призвело нарахування плати за вивезення та утилізацію твердих побутових відходів (ТПВ) у розмірах, менших ніж передбачено умовами договорів.

Втрати фінансових ресурсів КП ККП на загальну суму 373 тис. грн зумовила зайва оплата завищених підрядниками вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт. В ході проведення ревізії частину порушень усунуто на суму 230,1 тис. грн.

Необґрунтоване (у порушення норм чинного законодавства про публічні закупівлі без наявності підтвердних документів) збільшення постачальником ціни на нафтопродукти призвело до зайвої сплати коштів на суму 412,4 тис. грн.

Непроведення своєчасної претензійно-позовної роботи КП ККП стосовно фізичної особи-підприємця, яким не поставлено оплачений комунальним підприємством товар, спричинило втрати активів на суму8,0 тис. грн.

Нестягнення зі споживачів-боржників коштів за надані послуги з вивезення та утилізації ТПВ призвело до їх фактично безоплатного  надання та втрати комунальним підприємством доходів на суму 17,3 тис. грн.

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області надіслано КП ККП вимогу про усунення виявлених порушень законодавства. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Слід зазначити, що вказані порушення – не єдині, зафіксовані у Старокостянтинівській громаді. Проведеною наприкінці минулого року перевіркою закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради було встановлено порушення, що призвели до зайвого витрачання бюджетних коштів внаслідок завищення підрядниками обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, на суму 1,1 млн грн, а також порушення вимог законодавства про закупівлі.

 

Пресслужба Управління Західного офісу

Держаудитслужби в Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора