8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 11:20

8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Цей день символізує вдячність усім, хто боровся проти нацизму та чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Сьогодні наш народ знову настигло велике горе, знову гинуть сини і доньки України за її територіальну цілісність і незалежність.

Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А сьогодні, 8 травня, разом з усім мирним світом, помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

Від усього серця дякуємо ветеранам Другої світової війни за мужність і незламність духу та воїнам-захисникам сьогодення, які боронять Вітчизну на східному фронті. І перемога буде за нами, бо українські воїни – нездоланні!

Нехай важкий досвід спільної історії буде мудрим уроком для людства та кожного з нас, щоб жити заради миру, а мир берегти -заради життя!