Дата: 08.05.2023 11:42

З нагоди Дня пам'яті та примирення в Орининській громаді відбулося покладання квітів та вінків до Обеліску Слави, пам'ятних знаків загиблим воїнам.

Світлу пам'ять полеглих захисників, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині, вшанували хвилиною мовчання.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Сьогодні ж завдання нашого покоління – відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, дати відсіч російському агресору.