За крадіжки засуджено кам’янчанина

Дата: 09.05.2023 09:42

За крадіжки засуджено кам’янчанина

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури  до 5 років позбавлення волі, з  встановленням іспитового строку, засуджено мешканця Кам’янець-Подільського району, який вчинив крадіжки в умовах воєнного стану.

Як встановлено в ході досудового розслідування та доведено в суді,  в лютому поточного року ніде не працюючий, раніше судимий  мешканець Кам’янець-Подільського району, в пошуках  легкої наживи проник на територію будинковолодіння своєї односельчанки,  де з приміщення літньої кухні викрав  мотокросу та речі  господарсько-побутового призначення.

Свою вину у вчиненні злочину зловмисник  визнав у повному обсязі та повернув викрадені речі.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.