ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 11.05.2023 08:47

10 травня 2023 року в спортивному залі Кадиєвецького ліцею відбувся турнір із волейболу першості ОТГ серед команд закладів загальної середньої освіти. У змаганнях узяли участь шість команд: дві команди від Кадиєвецького ліцею, дві команди від Орининського ліцею та дві команди від Залісько-1 гімназії.

У матчі в напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команди прагнула здобути перемогу, спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій, адже люблять цей вид спорту, охоче змагаються, показуючи вміння та досвід. Турнір видався цікавим, а головне – насиченим напруженими моментами.
            Після закінчення турніру відбулася урочиста церемонія вручення грамот команд, які посіли призові місця. І місце у турнірі із волейболу здобула команда Кадиєвецького ліцею, ІІ місце посіла команда Орининського ліцею,
III місце посіла команда Залісько-1 гімназії.