ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Орининській сільській раді

Дата: 09.05.2023 11:26

09.05.2023

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 364 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органу виконавчої влади, органі місцевого самоврядування", розпорядження голови Орининської сільської ради від 09 травня 2023 року № 20/2023-р "Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Орининській сільській раді", оголошується про створення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Орининській сільській раді (далі - Координаційна рада).

Координаційна рада з питань утвердження української національної та грома-дянської ідентичності при Орининській сільській раді є постійно діючим консультатив-но-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності субєктів відносин у зазначеній сфері на території Орининської територіальної громади.

Звертаємо Вашу увагу на те, що до складу Координаційної ради може бути де-леговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського обєднання ветеранів, та місцевого засобу масової інформації.

Строк повноважень складу Координаційної ради становить два роки.

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради подаються в електронній формі на офіційну електрону адресу Орининської сільської ради: orininsr72@ukr.net до 19 травня 2023 року включно.