З Днем Матері!

Дата: 12.05.2023 14:54

Дорогі жінки, любі наші матері!❤️🫶

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері🤱

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.

Низький доземний уклін, шановні матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України! Дякую за Ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов. Нехай Вас Бог береже💙💛

Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення! Зичу Вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Щиро бажаю спокою та вічної любові для материнського серця, відради та гордості для материнської душі💐 Нехай добрими молитвами та вірною підтримкою, великими можливостями та променями щастя встеляються стежки ваших дітей.

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Переможного миру Україні, і злагоди у Ваші оселі🙏

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Іван РОМАНЧУК