A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ У ТРАВНІ ЗМЕНЬШИТЬСЯ: ЗАВЕРШИВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Дата: 15.05.2023 11:02
Кількість переглядів: 29

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ У ТРАВНІ ЗМЕНЬШИТЬСЯ: ЗАВЕРШИВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону.

Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Це значить, що у квітні субсидію, яка буде виплачуватись у травні, розраховано на всі отримані послуги, в тому числі за 15 днів на послуги з опалення.

На неопалювальний сезон – на період з 1 травня по 30 вересня – Пенсійний фонд України розрахує житлові субсидії для більшості громадян, які отримували їх під час опалювального періоду, автоматично, за умови, що не змінилися дані про майновий стан чи склад родини. Якщо ж зміни відбулися, отримувачі субсидії повинні надавати протягом 30 днів до територіальних органів Фонду інформацію про такі зміни.

 

Перелік категорій громадян, які мають звернутись з новим пакетом документів для призначення субсидії – за посиланням: https://bit.ly/3AFx2x8

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора