Турнір з міні-футболу

Дата: 02.06.2023 09:16

Традиційно День захисту дітей - це міжнародне свято, яке щорічно відзначається 1 червня. У рамках святкування на базі Орининського ліцею для дітей  громади проводився турнір з міні-футболу. Між собою змагались команди п’яти закладів загальної середньої освіти Орининської сільської ради.            У матчі, в напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу, спортсмени показали наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій, адже люблять цей вид спорту, охоче змагаються, показуючи вміння та досвід. Турнір видався цікавим, а головне – насиченим напруженими моментами.
            Після закінчення турніру відбулася урочиста церемонія нагородження. Грамоти  та призи командам переможницям та учасникам, вручав Перший заступник Орининського сільського голови Довганюк Дмитро Миколайович
.  І місце у турнірі з міні – футболу здобула збірна команда Орининського ліцею, ІІ місце - Приворотського ліцею, ІІІ - Чорнокозинецького ліцею, IV місце - Кадиєвецького ліцею та Залісько-1 гімназії.Фото без опису