Просимо долучитися до опитування осіб з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують

Дата: 08.06.2023 13:54

Міністерство соціальної політики України в межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.

Забезпечення ефективної реалізації та досягнення визначених цілей вимагає законодавчого врегулювання із обов’язковим урахуванням думок і позицій осіб з інвалідністю.

Саме тому Мінсоцполітики просить долучитися до опитування осіб з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують.

Заходьте за даним посиланням