Дата: 20.06.2023 14:48

Жителів громади закликаємо з почестями зустріти загиблого на війні Героя Дмитра ЗВАРИЧА.

Завтра, 21 червня, орієнтовно близько 10.30 год. очікують прибуття автомобіля з тілом загиблого воїна в с.Залісся Перше.

Колона проїде до села зі сторони Камʼянця-Подільського до місця проживання військового.

Просимо жителів сіл Кадиївці та Залісся Перше зустріти живим коридором Воїна та віддати честь і шану нашому захиснику, який виконавши свій службовий обовʼязок, віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Після прибуття Героя до будинку, де проживає Його сім’я відбудеться церемонія прощання та поминальна служба.

Похоронна процесія пройде до громадського кладовища, де і поховають загиблого захисника.

В разі будь-яких змін проінформуємо додатково.