Дата: 04.07.2023 14:09

І знову пекучий, невимовний біль…І знову гіркі, неспинні сльози від чергової страшної звістки…

Зла, проклята війна забрала життя ще одного жителя нашої громади - справжнього Героя, відважного воїна Збройних Сил України Павла ГЕЛЕВЕРЯ, 23 лютого 2004 року народження, який з 2022 року проживав в селі Залісся Перше, як внутрішньо переміщена особа.

Йому ще тільки продовжувати своє життя, народжувати й виховувати дітей, творити добрі справи для людей, для своєї Батьківщини.

Та Павло пішов захищати свою землю, свій рід, свою Україну. І героїчно робив це до останнього дня свого короткого життя.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким загиблого.

Словами неможливо загоїти болючу сердечну рану. Схиляємо наші голови в глибокій скорботі.

Спасибі тобі від усіх нас за захист, наш великий відважний Воїн! Спочивай з Богом!

Про місце та час поховання буде повідомлено додатково.