Дата: 06.07.2023 17:38

Сьогодні Орининська територіальна громада у жалобі.

У селі Залісся Перше провели до місця вічного спочинку молодого, сповненого сил та енергії бійця, 19-річного Павла ГЕЛЕВЕРЮ.

Не встиг відважний боєць створити сім’ю, не встиг дожити до перемоги України над окупантом…

Попрощатися з Героєм до Його дому зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати прийшли рідні, друзі, побратими, військові, представники влади та жителі села.

Священники відслужили панахиду за загиблим Героєм, після чого відбувся чин поховання на місцевому кладовищі.

Під звуки Державного Гімну України на честь і незабутню пам’ять про славного земляка, на кладовищі пролунали останні постріли військової варти.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Низько схиляємо голови у скорботі.

Світлий образ про Павла як мужнього, незламного та хороброго воїна назавжди залишиться в пам‘яті кожного з нас.

Вічна пам‘ять і слава Герою!