Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Протягом 11-14 серпня, було здійснено обстеження приміщень закладів освіти з метою визначення готовності до нового навчального 2023-2024 року

Дата: 15.08.2023 14:41
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

Протягом 11-14 серпня, з метою визначення готовності закладів освіти до нового навчального 2023-2024 року, та створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей та працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації, відповідно до розпорядження голови Орининської сільської ради від 20.07.2023 року №30, було створено комісію для обстеження закладів освіти щодо готовності до нового 2023-2024 навчального року.

Комісією було здійснено обстеження приміщень закладів освіти із залученням працівників місцевого самоврядування, органів освіти, ДСНС України, Держпродспоживслужби та цивільного захисту. Комісію очолив сільський голова Іван Романчук. За результатами оглядів складено відповідні акти та визначено придатні форми навчання для дітей громади.

У межах ініціативи МОН із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!» працюємо за такими напрямками: підручники, шкільні парти, укриття.

Основне – щоб всі діти мали комфортний доступ до навчання. Ми піклуємося про забезпечення таких умов для доступу до навчального процесу, щоб життю та здоров’ю дітей нічого не загрожувало.

Сподіваємось на Перемогу! Все буде Україна!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора