Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

На Кам’янеччині проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

Дата: 06.09.2023 14:14
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

На Камянеччині проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу                                  

 

            Кам’янець-Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що орієнтовно з  15 вересня 2023 року на території Кам’янець-Подільського району розпочнеться планова кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин  проти сказу.

Сказ – одна з найнебезпечніших летальних вірусних хвороб спільних для тварин та людей. Оскільки основним джерелом вірусу сказу є лисиця червона, то його профілактика серед тварин дикої фауни є одним з основних заходів.

            Розповсюдження вакцини відбуватиметься шляхом ручного розкладання приманок з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччі доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь. Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу. 

            Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді невеликого брикету, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

            Прохання до жителів району: при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора