Дата: 15.09.2023 17:30

Сьогодні, 15 вересня 2023 року, Орининська громада прощалася із загиблим у російсько-українській війні жителем с.Кадиївці – Владиславом НАЙДЬОНОВИМ.

Знову громада втратила відважного захисника нашої України. Владислав мужньо боронив нашу державу. Він проявив велику відвагу та героїзм на передовій, боронячи мир та безпеку нашої країни.

Ця страшна втрата для нас усіх, а особливо для його родини та близьких.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Схиливши голови в скорботі вони ставали на коліна перед жалобною процесією.

Заупокійне богослужіння та прощання з загиблим воїном-земляком відбулося у рідній домівці Владислава. Поховали мужнього Героя на місцевому кладовищі.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо, адже пам'ять – сильніша за смерть.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!