Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Місто Добра – це міжнародний кризовий центр матері та дитини

Дата: 24.11.2023 09:30
Кількість переглядів: 89

Фото без опису

Місто Добра – це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільшим в Україні і наразі не має аналогів. Головна місія – зберегти дитину в сім’ї. Організація знаходиться в Чернівцях за адресою вул. Річна, 10.

Сьогодні в шелтері проживають мами з дітьми, які постраждали від насильства та війни, діти позбавленні батьківського піклування, які були евакуйовані з півдня та тварини, яких врятували з вулиці та від війни. В Місті Добра надається комплекс послуг, які спрямовані покращити та змінити життя мешканців. З жінками працюють найкращі спеціалісти, а з дітьми вчителі, вихователі та няні. Також всі мешканці Міста Добра отримують безоплатну допомогу з лікування, проведення реабілітаційних заходів та наданням всіх інших медичних послуг.

З 20 листопада 2023 року на території Міста Добра розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі будуть надаватися безкоштовно. За необхідності Місто Добра також буде допомагати з транспортуванням дітей з інших областей України та допоможе вирішити інші супутні питання. Послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду та яких виховують лише один з батьків (мати/батько) або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування і яких виховують один з батьків (мати/батько).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора