Дата: 18.01.2024 10:41

Перша половина місяця видалася сніжною і добряче додала роботи працівникам з благоустрою. Протягом тижня робітники Комунального підприємства «Лебідь» Орининської сільської ради, невтомно працювали над усуненням наслідків снігових заметів.

Так, було здійснено розгортання та посипку доріг у населених пунктах Теклівка, Добровілля, Кізя та підʼїздної дороги до місцевого кладовища в с.Ріпинці.

Для розчищення доріг громади залучили придбаний, за кошти місцевого бюджету, транспортний засіб з навісним обладнанням.

Оскільки, одна одиниця техніки не може одночасно бути в декількох місцях, просимо жителів громади зберігати спокій та проявляти терпіння.