A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЧИ МАЄ ПРАВО НА ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ СІМ’Я, ЯКА ПРОЖИВАЄ В БУДИНКУ, ЩО НЕ Є ЇХ ВЛАСНІСТЮ, ТА СПЛАЧУЄ ВСІ РАХУНКИ?

Дата: 09.02.2024 11:46
Кількість переглядів: 14

ЧИ МАЄ ПРАВО НА ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ СІМ’Я, ЯКА ПРОЖИВАЄ В БУДИНКУ, ЩО НЕ Є ЇХ ВЛАСНІСТЮ, ТА СПЛАЧУЄ ВСІ РАХУНКИ?

Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані (не задекларовані) в житловому приміщенні, але фактично проживають у ньому на підставі договору наймання. Без укладеного договору наймання (оренди) житла субсидія може бути призначена у разі, коли люди, які проживають в житловому приміщенні, що не є їх власністю, є внутрішньо переміщеними особами (пункт 22 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора