Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ВИПЛАТА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ?

Дата: 16.02.2024 10:23
Кількість переглядів: 36

Фото без опису

ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ВИПЛАТА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ?

Разова грошова виплата до Дня незалежності України не включається до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства ветерана війни під час призначення та розрахунку розміру житлової субсидії (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 632).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора