Судитимуть водія, який у нетверезому стані вчинив ДТП зі смертельними наслідками

Дата: 01.03.2024 13:12

Прокурорами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 49-річного жителя м. Дунаївці за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Аварія сталася у грудні минулого року на автодорозі Дунаївці - Грушка поблизу села Мушкутинці.

Водій BMW X5 зіткнувся з автомобілем ВАЗ 21110. Внаслідок аварії     46-річний водій ВАЗу отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. Наступного дня від отриманих травм він помер.

Поліцейські встановили, що винуватець ДТП був у стані алкогольного сп’яніння. Вміст алкоголю в крові перевищував норму у 8,5 разів.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. За вчинене йому загрожує покарання в виді позбавлення волі на строк  від п’яти до десяти років.