Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За позовом окружної прокуратури до бюджету повернуто 141 тисячу гривень

Дата: 13.06.2024 10:24
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

За позовом окружної прокуратури до бюджету повернуто 141 тисячу гривень

 

В минулому році Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою виявлено факт безпідставної сплати коштів за договором поставки, у якості ПДВ.

Зокрема, прокурорами встановлено, що у квітні 2021 року Гуменецька сільська рада за результатами відкритих торгів уклала договір поставки контейнерів для збирання побутових відходів з субєктом господарювання, на загальну суму 846 тис. грн. Товар за цим договором поставили з нарахуванням суми ПДВ в розмірі 141 тис грн.

Водночас, прокуратурою встановлено, що постачальник в період проведення тендеру, укладення та виконання вказаного договору не був зареєстрований як платник ПДВ.

Вищевказане призвело, зрештою, до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів та втрати 141 тис. грн, сплачених як ПДВ.

З огляду на вказані порушення, прокуратура стала на захист інтересів територіальної громади. Рішенням Господарського суду  Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури у повному обсязі, підприємця зобов’язано сплатити  на користь Гуменецької сільської ради 141 тисячу гривень.

Наразі рішення суду виконано в повному обсязі, кошти у розмірі 141 тис грн повернуто до місцевого бюджету.

 

Інформує Камянець-Подільська окружна прокуратура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора