Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За позовом прокуратури на Хмельниччині припинено неправомірне використання земельної ділянки природно-заповідного та водного фондів вартістю понад півмільйона гривень

Дата: 08.07.2024 08:55
Кількість переглядів: 21

Фото без опису

За позовом прокуратури на Хмельниччині припинено неправомірне використання земельної ділянки природно-заповідного та водного фондів вартістю понад півмільйона гривень

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено незаконне використання землі на території національного природного парку «Подільські Товтри», що входить до  Смарагдової мережі України.

Крім того, вказана земельна ділянка належить до земель водного фонду та розташована в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

Згідно вимог ст. ст. 85, 88 Водного кодексу України,                                             ст. ст. 60, 61, 84 Земельного кодексу України надання земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища у приватну власність заборонено.

Встановлено, що рішенням однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району Хмельницької області земельну ділянку, яка належить до земель природно-заповідного та водного фондів, передано громадянину у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

З метою збереження території та об’єктів природно-заповідного та водного фондів прокуратура звернулась до суду.

Відповідно до рішення суду земля вартістю понад півмільйона гривень підлягає поверненню у власність держави.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора