Триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року

Триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 1 січня 2023 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року. Подання декларації про майновий стан і доходи за минулий рік - це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України). Такий обов’язок у платників податків виникає:

10:00 27.01.2023

Аудиторами Хмельниччини виявлено 1 мільйон 74 тисячі гривень втрат активів при перевірці закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведеною перевіркою закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за трьома процедурами встановлено порушення, що призвели до втрат активів на суму 1 млн 74 тис. грн, у тому числі порушення, які призвели до нанесення збитків, на суму 693 тис. грн.

16:02 24.01.2023