ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС У Хмельницькій області нагадує, що відповідно до абзацу першого п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. XX ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі – Декларація) в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

08:44 19.10.2022

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Інформація зазначена в одноразових деклараціях не підлягає розголошенню Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС У Хмельницькій області нагадує, що відомості, які містяться у одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах не підлягають розголошенню контролюючим органом, його посадовими особами без письмової згоди декларанта.

08:28 13.10.2022