НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Новації_РРО: хто звільняється від використання реєстраторів розрахункових операцій до 01 січня 2022 року Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що з  1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються фізичними особами – підприємцями, платниками єдиного податку другої - четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1  січня податкового (звітного) року (1 320000 грн), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

09:27 03.02.2021

Вітаємо!

Щиро і сердечно вітаємо голову  Орининської сільської ради Івана Михайловича Романчука з отриманням відзнаки «За заслуги» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА»».

11:12 21.01.2021