Вітаємо!

Щиро і сердечно вітаємо голову  Орининської сільської ради Івана Михайловича Романчука з отриманням відзнаки «За заслуги» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА»».

11:12 21.01.2021

20 січня 2021 року  відбулося засідання  п’ятої (позачергової) сесії сільської ради  VІІI  скликання під головуванням Івана Михайловича Романчука.  На засіданні зареєструвалися  18 депутатів із 22.

10:53 21.01.2021

Відбулося друге пленарне засідання І сесії Орининської сільської ради VIII скликання

26 листопада відбулося друге пленарне засідання І сесії Орининської сільської ради VIII скликання, під час якої затвердили низку організаційних питань, зокрема про утворення секретаріату, затвердження регламенту сільської ради, початок реорганізації сільських рад, які увійшли до складу громади, утворення постійних комісій, створення виконкому та робочої групи по формуванню бюджету Орининської сільської ради.

12:39 14.12.2020