Дата: від до Скинути

ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ НА ПОЧАТКУ СЕРПНЯ МЕНІ ВСТАНОВЛЕНО ІНВАЛІДНІСТЬ. НА ДНЯХ ОТРИМАВ ПОСВІДЧЕННЯ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ. ПЕНСІЮ МЕНІ ЩЕ НЕ ПРИЗНАЧЕНО. ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ? Постановою Кабінету Міністрів України № 754 від 21 липня 2023 року “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“ передбачено зокрема, що грошову виплату до Дня Незалежності України можуть отримати ветерани війни, які набули відповідного статусу до 24 серпня включно .

13:07 25.08.2023

У ЦЬОМУ РОЦІ Я НЕ ОТРИМУВАВ ВИПЛАТ ПО ДОГЛЯДУ ЗА МНОЮ ЯК ЗА ПОТЕРПІЛИМ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ І ГРУПИ, ЯКИЙ ЗДІЙСНЮВАВСЯ ЧЛЕНОМ СІМ’Ї. ЯКЩО Я ЗВЕРНУВСЯ ІЗ ЗАЯВОЮ ТІЛЬКИ ЗАРАЗ, ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД МЕНІ БУДУТЬ ВИПЛАЧЕНІ КОШТИ? Якщо потребу в догляді було визначено до 1 січня 2023 року, то виплата щомісячної грошової компенсації за надання соціальної послуги догляду вдома здійснюється за період з 1 січня 2023 року до місяця набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2023 №775 “Деякі питання реалізації прав потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг”, тобто з січня по липень включно.

13:06 25.08.2023