ЯК ЗАПИСАТИСЯ ОНЛАЙН НА ПРИЙОМ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ОРГАНУ ФОНДУ?

ЯК ЗАПИСАТИСЯ ОНЛАЙН НА ПРИЙОМ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ОРГАНУ ФОНДУ? Якщо маєте необхідність проконсультуватися з питань, що стосуються призначення та виплати пенсій, житлових субсидій та пільг чи страхових коштів, і бажання відвідати орган Пенсійного фонду України, можете скористатися сервісом попереднього онлайн-запису на прийом.

08:52 25.09.2023

ЧИ МАЄ ПРАВО ПОТЕРПІЛИЙ НА ВИРОБНИЦТВІ, ЯКИЙ РАЗОМ ІЗ РОДИНОЮ ТИМЧАСОВО ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ, ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ОТРИМАННЯМ ЩОМІСЯЧНОЇ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ ДОГЛЯДУ ВДОМА ЧЛЕНОМ ЙОГО СІМ’Ї? Так. Під час воєнного стану в Україні та протягом одного місяця після його припинення чи скасування потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, який тимчасово проживає в іншому місці, наприклад, за кордоном, надається соціальна послуга догляду вдома шляхом виплати йому щомісячної грошової компенсації за умови, що:

08:51 25.09.2023

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ВПО

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ВПО У вересні особам з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на виплату пенсій, неотриманих за минулі періоди, додатково спрямовано 536 млн грн.

08:45 25.09.2023

МАЮ ДВА АВТОМОБІЛІ, ОДИН З ЯКИХ ЗОВСІМ СТАРИЙ, А ІНШИЙ – 2008 РОКУ ВИПУСКУ. ЧИ МОЖУ Я ОФОРМИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ? Відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, якщо на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства має у власності більше ніж один транспортний засіб, що підлягає реєстрації в установленому законодавством порядку, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа), субсидія у такому випадку не призначається.

08:37 25.09.2023

КОЛИ БУДЕ ЗАРАХОВАНО ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ МІСЯЦЬ, У ЯКОМУ СПЛАТУ ДОБРОВІЛЬНОГО ПЕНСІЙНОГО ВНЕСКУ ЗДІЙСНЕНО 31 СЕРПНЯ? Суми сплачених страхових внесків зараховуються за місяць, у якому кошти надійшли на рахунок Пенсійного фонду України (стаття 12 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

08:36 25.09.2023