Дата: від до Скинути

Державні аудитори Хмельниччини за січень – квітень 2023 року забезпечили відшкодування втрат на 4,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів Державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області від початку поточного року провели 135 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 6,5 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 164,7 млн грн.

16:26 18.05.2023

ВІЙНА І ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ

16:23 18.05.2023

За апеляцією прокуратури розбійник з Кам’янеччини проведе за ґратами 9 років

За апеляцією прокуратури розбійник з Кам’янеччини проведе за ґратами 9 років За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури Хмельницьким апеляційним судом скасовано вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, яким 23-річного жителя Кам’янеччини засуджено за розбій.

13:52 16.05.2023

УРЯД УРЕГУЛЮВАВ ПИТАННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ З ДОГЛЯДУ ТА МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ Оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438, якою затверджено Порядок організації надання деяких соціальних послуг з догляду та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

11:03 15.05.2023

ПІЛЬГИ НА ПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

ПІЛЬГИ НА ПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ Громадянину, який отримав посвідчення “учасника бойових дій” та хоче оформити пільги на оплату житлово-комунальних послуг, потрібно звернутися до органу Пенсійного фонду України та подати заяви:

11:00 15.05.2023