Професійне навчання за ваучером

Професійне навчання за ваучером Ваучер - документ встановленого зразка, який видається особам певних категорій для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією. Хто може отримати ваучер: особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, які не досягли пенсійного віку; особи звільнені з військової служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я; особи звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, ООС, воєнних бойових дій до досягнення ними пенсійного віку та за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення; внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи; особи, звільнені з полону; особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи; особи, які у період воєнного стану в Україні отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії. Професії за якими навчають на підставі ваучера. Навчатися за ваучером можна за 70 професіями та спеціальностями, зокрема: IT-технології, сфера будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування тощо. Особа самостійно обирає професію, заклад освіти  у межах України та форму навчання: очну, заочну чи дистанційну. Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (станом на 01.01.2023р.- 26840 грн.) установленого законом. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно. Детальніше про послугу читайте на сайті https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery Консультації за номерами телефонів (0382)65-74-08, 79-57-40, (096)045-60-10, або пишіть нам у телеграм-чат https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

09:00 27.04.2023

За реагування прокуратури територіальна громада зареєструвала право власності на нерухоме майно вартістю понад 20 млн грн На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, територіальною громадою зареєстровано право власності на нерухоме майно вартістю понад 20 млн грн.

09:49 26.04.2023