Дата: від до Скинути

Відшкодування 4 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів забезпечили аудитори Хмельниччини за січень-лютий 2023 року За результатами проведення 59 заходів державного фінансового контролю впродовж січня-лютого поточного року працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 5 млн грн та встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 93,2 млн грн.

13:28 17.03.2023

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура домоглась повернення у комунальну власність земель енергетики вартістю 576 млн грн За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом прийнято рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 40 га вартістю 576 млн грн.

10:01 13.03.2023