Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Волейбол – це динамічна і дуже емоційна гра

19 лютого 2023 року в спортивній залі Орининського ліцею відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд, приурочений пам’яті загиблих Героїв  під час захисту нашої України.

10:46:34 20.02.2023

ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09 вересня 2003 р. за № 779/8100, листа Міністерства освіти і науки України  № 1/13928-22 від  15.11.2019 року було проведено ІІІ (обласний) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

11:05:50 09.02.2023

НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ

Сьогодні у місті Хмельницькому з метою реалізації відповідної державної програми  на умовах співфінансування, зокрема: 57,7% співфінансування за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету та  42,3% співфінансування з місцевих бюджетів.      Головою Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм ГАМАЛІЄМ у громади нашої області було передано шкільні автобуси. Для забезпечення доступності до якісних освітніх послуг отримала і наша Орининська громада шкільний автобус.    Таке придбання дуже важливе, оскільки частина техніки у громади було вилучено на потреби військовослужбовцям.  Дякуємо голові сільської ради Івану РОМАНЧУКУ та депутатському корпусу за підтримку даної програми. ​​​​​​​

16:47:22 30.12.2022

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

Ми щиро вітаємо талановитого здобувача освіти Кадиєвецького ліцею Назара Кривака та  вчителя-наставника Оксану Мельник з перемогою! Бажаємо нових творчих перемог. Диплом гран-прі Назар Кривак (олійний живопис) Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів  з очним  туром і освітніми інноваційними програмами  NEW YORK STARLIGHT Сертифікат засвідчує, що Оксана Мельник є учасником інноваційної освітньої мистецької програми на платформі Творчої екосистеми Constellation World Talent Network, вивчає практики і новітні досягнення мистецької освіти і креативних індустрій світу, бере участь з учнями в творчих конкурсах. Подяка за творчий внесок у розвиток культури, просування талантів в світі.

15:24:09 28.12.2022

Підсумкова нарада в Хмельницькому.

23 грудня 2022 року в приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулась підсумкова  освітянська нарада за участю директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарії Басюк, заступника голови облдержадміністрації Володимира Юрє’ва  та начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.  На зібранні було підбито підсумки роботи у 2022 році та обговорено перспективи діяльності освітньої галузі на 2023 рік. Приємним моментом стало те, що посадовці вручили сертифікати  на отримання для освітніх закладів Орининської ТГ 5 наборів  School Box та 16 ноутбуків.

09:33:40 26.12.2022

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

У Орининському ліцеї 27 жовтня відбувся виховний захід «Посвята в козачата». Це дійство - велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.

13:50:30 28.10.2022